Lampa fluorescenta 36W G13 6400K Osram
- 21,00 MDL
➤ Lampa fluorescenta 36W G13 6400K Osram a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Clasa energetică | B |
| Dimensiune | 1200 x 26 mm |
| Durata de viață (h) | 13000 h |
| Flux luminos | 2500LM |
| Marca | Osram |
| Nume | Lampa fluorescenta |
| Opțiuni | Prin balast |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 36W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Clasic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md