Bec econom 45W E27 6400K Horoz
- 166,00 MDL
➤ Bec econom 45W E27 6400K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | B |
| Dimensiune | 43 x 174 mm |
| Durata de viață (h) | 6000 h |
| Flux luminos | 1750LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec econom |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 45W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Spiralat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md