Bec LED 9W 4000K Elmos
- 74,00 MDL
➤ Bec LED 9W 4000K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transni
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Durata de viață (h) | 8000 h |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 9W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md