Bec LED 6W 6400K Horoz
- 25,00 MDL
➤ Bec LED 6W 6400K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transni
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 50 x 55 mm |
| Durata de viață (h) | 25000 h |
| Flux luminos | 390LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU10 |
| Putere kW;W | 6W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md