Bec LED 5W GU5.3 4200K Horoz
- 68,00 MDL
➤ Bec LED 5W GU5.3 4200K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Dimensiune | 46 x 73 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 300LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU5.3 |
| Putere kW;W | 5W |
| Temperatura de culoare | 4200K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md