Bec incandescent 250W infrarosu
- 54,60 MDL
➤ Bec incandescent 250W infrarosu a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 175 x 120 mm |
| Durata de viață (h) | 50000 h |
| Flux luminos | 2450LM |
| Marca | General Electric |
| Nume | Bec incandescent |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 250W |
| Temperatura de culoare | Infrarosu |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md