Bec cu descărcare in gaze 400W E40 4400K Horoz
- 139,00 MDL
➤ Bec cu descărcare in gaze 400W E40 4400K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice reg
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 110 x 260 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 11000LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec cu descărcare in gaze |
| Opțiuni | Prin balast |
| Plinta | E40 |
| Putere kW;W | 400W |
| Temperatura de culoare | 4400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | DRL |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md