Lampa fluorescenta 28W G13 3000K Sylvania
- 197,00 MDL
➤ Lampa fluorescenta 28W G13 3000K Sylvania a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Dimensiune | 1200 x 26 mm |
| Flux luminos | 176LM |
| Marca | Sylvania |
| Nume | Lampa fluorescenta |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 28W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md