Bec incandescent 40 W
- 18,00 MDL
➤ Bec incandescent 40 W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnis
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 82 x 50 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 280LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec incandescent |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 40 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Reflector |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md