Bec incandescent 25 W E27 3000K Strong Electric
- 4,65 MDL
➤ Bec incandescent 25 W E27 3000K Strong Electric a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice re
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 91 x 51 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 30LM |
| Marca | Strong Electric |
| Nume | Bec incandescent |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 25 W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md