Bec incandescent 100W 2800K Horoz
- 29,60 MDL
➤ Bec incandescent 100W 2800K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldov
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 105 x 80 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 900LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec incandescent |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 100W |
| Temperatura de culoare | 2800K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Mat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md