Bec econom 15W E14 6500K Elmos
- 32,75 MDL
➤ Bec econom 15W E14 6500K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 40 x 140 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 650LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec econom |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 15W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | 3U |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md