Lampa de masă 6W 3000K Elmos
- 503,00 MDL
➤ Lampa de masă 6W 3000K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Alb |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Marca | Elmos |
| Nume | Lampa de masă |
| Putere kW;W | 6W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md