Lampa de masă 60W 3000K Horoz
- 149,00 MDL
➤ Lampa de masă 60W 3000K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 300 x 120 x 110 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 160LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lampa de masă |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md