Lampa fluorescenta 18 W G13 7500K WELLMAX
- 19,90 MDL
➤ Lampa fluorescenta 18 W G13 7500K WELLMAX a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 600 x 26 mm |
| Durata de viață (h) | 8000 h |
| Flux luminos | 720LM |
| Marca | WELLMAX |
| Nume | Lampa fluorescenta |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 18W |
| RPM de ieșire | VERDE |
| Temperatura de culoare | 7500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Clasic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md