Lampa fluorescenta 13W G5 Horoz
- 18,60 MDL
➤ Lampa fluorescenta 13W G5 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Clasa energetică | B |
| Dimensiune | 530 x 15 mm |
| Durata de viață (h) | 8000 h |
| Flux luminos | 1140LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lampa fluorescenta |
| Opțiuni | Prin balast |
| Plinta | G5 |
| Putere kW;W | 13W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Clasic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md