INVERTOR OFF GRID PSW4K-24 4.0 KW 230-255V ca PROSTAR
- 15.500,00 MDL
➤ INVERTOR OFF GRID PSW4K-24 4.0 KW 230-255V ca PROSTAR a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in or
| Specificații | |
| Curent | 40A/50A/60A (Opțional) |
| Durata de viață | 640*365*190 mm |
| Greutate | 33.3 Kg |
| Marca | PROSTAR |
| Nume | INVERTOR OFF GRID |
| Putere kW;W | 4.0 KW |
| Tensiune | 230-255V ca |
| Tip | Inchis |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md