Intrerupator automat KNSX250F(36kA) 250A Kasan
- 1.466,30 MDL
➤ Intrerupator automat KNSX250F(36kA) 250A Kasan a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice reg
| Specificații | |
| Curent (A) | 250A |
| Dimensiune | 161 x 105 x 86 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP40 |
| Marca | Kasan |
| Număr de stâlpi | 3P |
| Nume | Intrerupator automat |
| Tensiune | 690 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md