Intrerupator automat iC60N 6A Schneider
- 139,00 MDL
➤ Intrerupator automat iC60N 6A Schneider a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Curent (A) | 6A |
| Dimensiune | 85 x 78.5 x 18 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Schneider |
| Număr de stâlpi | 1P |
| Nume | Intrerupator automat |
| Tensiune | 240V |
| Tip | AC/DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md