Priza dubla CAT-6, RJ45 5V
- 398,00 MDL
➤ Priza dubla CAT-6, RJ45 5V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Curent (A) | 1.5A |
| Dimensiune | 76 x 76 x 36 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Legrand |
| Nume | Priza dubla |
| Tensiune | 5V |
| Tip | CAT-6, RJ45 |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md