Intrerupator automat VA47-63 10A Elmos
- 14,00 MDL
➤ Intrerupator automat VA47-63 10A Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a M
| Specificații | |
| Curent (A) | 10А |
| Dimensiune | 83.4 x 73.6 x 17.8 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Număr de stâlpi | 1P |
| Nume | Intrerupator automat |
| Tensiune | 400 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md