Intreruptor diferential DPN 3P 25A 30mA Schneider
- 1.665,00 MDL
➤ Intreruptor diferential DPN 3P 25A 30mA Schneider a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice
| Specificații | |
| Curent (A) | 25A |
| Curent nominal de scurgere | 30mA |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Schneider |
| Număr de stâlpi | 3P |
| Nume | Intrerupator diferential |
| Tensiune | 400 V |
| Tip | AC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md