Intrerupator automat VA47-29 32A IEK
- 110,00 MDL
➤ Intrerupator automat VA47-29 32A IEK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Curent (A) | 32A |
| Dimensiune | 83.4 x 73.6 x 53.4 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | IEK |
| Număr de stâlpi | 3P |
| Nume | Intrerupator automat |
| Tensiune | 400 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md