Contactor CJX2-1210 12A 220 V
- 95,00 MDL
➤ Contactor CJX2-1210 12A 220 V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Curent (A) | 12A |
| Dimensiune | 85 x 54 x 73 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Kasan |
| Nume | Contactor |
| Putere kW;W | 12A |
| Temperatura | de la -5°С pînă la +40°С |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md