Contactor LC1D38P7 18.5 KW 38A 230 V
- 1.233,00 MDL
➤ Contactor LC1D38P7 18.5 KW 38A 230 V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Curent (A) | 38A |
| Dimensiune | 85 x 45 x 92 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Schneider |
| Număr de stâlpi | 3P |
| Nume | Contactor |
| Putere kW;W | 18.5 KW |
| Temperatura | de la -5°С pînă la +40°С |
| Tensiune | 230 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md