Intrerupator XB4BK123B5 1.8 mA verde
- 660,00 MDL
➤ Intrerupator XB4BK123B5 1.8 mA verde a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Verde |
| Curent (A) | 1.8 mA |
| Dimensiune | 68 x 30 x 47 mm |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Schneider |
| Nume | Intrerupator |
| Tensiune | 24 V |
| Tip | AC/DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md