Indicator „Exit” LED HL3301L Horoz
- 386,00 MDL
➤ Indicator „Exit” LED HL3301L Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Baterie | 1.2V 600 mAh |
| Dimensiune | 360 x 195 x 30 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 50LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Indicator "Exit" LED |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md