INCARCATOR EV THOR 07AS-P WIFI 5m Cable GROWATT THOR07AS 3-22 KW 230-255V ca GROWATT
- 15.500,00 MDL
➤ INCARCATOR EV THOR 07AS-P WIFI 5m Cable GROWATT THOR07AS 3-22 KW 230-255V ca GROWATT a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în
| Specificații | |
| Curent | 32 A |
| Grad de protecție | IP65 |
| Greutate | 9.5 Kg |
| Marca | GROWATT |
| Nume | INCARCATOR EV THOR 07AS-P WIFI 5m Cable GROWATT |
| Putere kW;W | 3-22 KW |
| Tensiune | 230-255V ca |
| Tip | IEC 62196-2, Tip 2 |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md