Transformator banda LED 10 W 0.8A
- 90,00 MDL
➤ Transformator banda LED 10 W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Curent (A) | 0.8A |
| Dimensiune | 77 x 50 x 20 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Transformator banda LED |
| Putere kW;W | 10 W |
| Tensiune | 12V DC |
| Tip | 35 x 28 / 50 x 50 mm |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md