Proiector LED HL823L 7W Horoz
- 359,00 MDL
➤ Proiector LED HL823L 7W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiune | 265 x 170 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 530LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Proiector LED |
| Putere kW;W | 7W |
| Temperatura de culoare | 4200K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Direcţionat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md