Lustră GH91110-3 40W sur
- 520,00 MDL
➤ Lustră GH91110-3 40W sur a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Trans
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Dimensiune | 500 x 800 mm |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Număr de becuri | 3 |
| Nume | Lustră |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 40W |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md