Tub LED 10 W G13 6400K Horoz
- 118,00 MDL
➤ Tub LED 10 W G13 6400K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 600 x 26 mm |
| Durata de viață (h) | 25000 h |
| Flux luminos | 1000LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Tub LED |
| Opțiuni | Direct |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 10 W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Clasic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md