Bec incandescent 60W E27 2700K ISKRA
- 3,65 MDL
➤ Bec incandescent 60W E27 2700K ISKRA a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Bucăți pe pachet | 154 |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 95 x 55 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 710LM |
| Marca | ISKRA |
| Nume | Bec incandescent |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Transparent |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md