Bec halogen 150W 2700K Horoz
- 11,50 MDL
➤ Bec halogen 150W 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 78 x 8 mm |
| Durata de viață (h) | 2000 h |
| Flux luminos | 1600LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec halogen |
| Plinta | R7S |
| Putere kW;W | 150W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md