Bec halogen 120W R7S 3000K Osram
- 56,00 MDL
➤ Bec halogen 120W R7S 3000K Osram a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Clasa energetică | D |
| Dimensiune | 74.9 x 12 mm |
| Durata de viață (h) | 2000 h |
| Flux luminos | 2450LM |
| Marca | Osram |
| Nume | Bec halogen |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | R7S |
| Putere kW;W | 120W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md