Bec LED 1W E27 7500K Horoz
- 12,50 MDL
➤ Bec LED 1W E27 7500K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 69.5 x 45 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 68LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 1W |
| Temperatura de culoare | 7500K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md