Bec LED 8W GU10 3000K Horoz
- 49,80 MDL
➤ Bec LED 8W GU10 3000K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tr
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 50 x 55 mm |
| Durata de viață (h) | 25000 h |
| Flux luminos | 630LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU10 |
| Putere kW;W | 8W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md