Bec LED 3W GU10 1500K Horoz
- 61,80 MDL
➤ Bec LED 3W GU10 1500K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tr
| Specificații | |
| Clasa energetică | B |
| Dimensiune | 50 x 49 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 1200LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU10 |
| Putere kW;W | 3W |
| Temperatura de culoare | 1500K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md