Bec LED 2.16W GU10 Horoz
- 25,30 MDL
➤ Bec LED 2.16W GU10 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Trans
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 50 x 55 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 100LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU10 |
| Putere kW;W | 2.16W |
| Temperatura de culoare | 7500K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md