Bec incandescent 40W 2700K Philips
- 10,90 MDL
➤ Bec incandescent 40W 2700K Philips a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 97 x 55 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 415LM |
| Marca | Philips |
| Nume | Bec incandescent |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 40W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Transparent |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md