Bec halogen 50W GU5.3 2700K Horoz
- 16,00 MDL
➤ Bec halogen 50W GU5.3 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldov
| Specificații | |
| Clasa energetică | E |
| Dimensiune | 47 x 50 mm |
| Durata de viață (h) | 2000 h |
| Flux luminos | 550LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec halogen |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | GU5.3 |
| Putere kW;W | 50W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip | Inchis |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md