Bec halogen 35W G6.35 2700K Horoz
- 7,40 MDL
➤ Bec halogen 35W G6.35 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldov
| Specificații | |
| Clasa energetică | C |
| Dimensiune | 40 x 10 mm |
| Durata de viață (h) | 2000 h |
| Flux luminos | 420LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec halogen |
| Plinta | G6.35 |
| Putere kW;W | 35W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md