Bec cu descărcare in gaze 250W E40 4000K Philips
- 168,00 MDL
➤ Bec cu descărcare in gaze 250W E40 4000K Philips a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice r
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 21000LM |
| Marca | Philips |
| Nume | Bec cu descărcare in gaze |
| Plinta | E40 |
| Putere kW;W | 250W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md