Lampa de noapte 0.3W Horoz
- 24,50 MDL
➤ Lampa de noapte 0.3W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Tra
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 75 x 60 x 65 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 2.3LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lampa de noapte |
| Putere kW;W | 0.3W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md