Lampa de masă 3W 3000K Horoz
- 673,00 MDL
➤ Lampa de masă 3W 3000K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Culoare | Sur |
| Dimensiune | 370 x 127 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 130LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lampa de masă |
| Plinta | B15 |
| Putere kW;W | 3W |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md