Lampa fluorescenta 58 W G13 6200K Philips
- 47,00 MDL
➤ Lampa fluorescenta 58 W G13 6200K Philips a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 1507 x 26 mm |
| Durata de viață (h) | 10000 h |
| Flux luminos | 4000LM |
| Marca | Philips |
| Nume | Lampa fluorescenta |
| Opțiuni | Prin balast |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 58 W |
| Temperatura de culoare | 6200K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md