Lampa de gradina LED 3.5W Horoz
- 389,00 MDL
➤ Lampa de gradina LED 3.5W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 170 x 130 x 84 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 35LM |
| Grad de protecție | IP44 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Lampa de gradina LED |
| Putere kW;W | 3.5W |
| Temperatura de culoare | 4100K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Aluminiu |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md