Felinar LED HL678L 3W mat Crom Horoz
- 105,00 MDL
➤ Felinar LED HL678L 3W mat Crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Mat Crom |
| Dimensiune | 90 x 60 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 3W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md