Corp de iluminat NSP 200 W alb Elmos
- 124,40 MDL
➤ Corp de iluminat NSP 200 W alb Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 287 x 172 mm |
| Grad de protecție | IP52 |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 200 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Sticlă |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md