Corp de iluminat NP-7Y STS INVT15 3W 1500K alb Horoz
- 312,00 MDL
➤ Corp de iluminat NP-7Y STS INVT15 3W 1500K alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in ori
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 1350LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | T8 |
| Putere kW;W | 3W |
| Temperatura de culoare | 1500K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md